Mancala.cz - server pro korespondenční hru a studium mankalových her

Instrukce - jak to tu funguje:

Registrace, login, změna hesla

Při registraci je potřeba zadat zvolené uživatelské jméno, heslo (2x) a email. Tyto položky jsou povinné. Změnu hesla je možno provést na přihlašovací stránce pomocí odkazu pro zapomenuté heslo. Při shodě zadaného loginu a emailu si můžete nastavit nové. Pokud nalezena shoda není, zkuste se zaregistrovat jako nový uživatel. Po registraci můžete přejít do nastavení a nebo jít rovnou na hlavní stránku. Email je po registraci a nebo po jeho změně kontrolován ručně administrátorem. Ten pak nastaví, že je použitelný. Důvodem tohoto opatření jsou weboví roboti.

Nastavení

V nastavení si můžete zvolit, v jakých barvách se zobrazí deska a kuličky, jestli chcete posílat emailové notifikace o tazích (defaultně ANO), jestli chcete automaticky refreshovat stránku s rozehranou hrou (defaultně NE), důrazně nedoporučujeme nastavovat méně než 5s. Dále můžete změnit email, a nastavit pár údajů o sobě. Jako příklad pro vyplnění vidíte údaje o autorovi. Vaše údaje však samozřejměn nikdo jiný neuvidí.

Pravidla

Pokud hry neznáte, pravidla najdete na webu www.mankala.cz

TURNAJE

Organizátorem může být libovolný uživatel serveru. Turnaj založí pomocí formuláře. Hráčům se turnaj zobrazí v části Registrace do turnaje. Registrace je možná od okamžiku začátku registrace (to je nastavitelné při zakládání turnaje). Do turnaje, který je losován švýcarským systémem, je možno se zapojit i po jeho začátku. Nemůže-li hráč z nějakého důvodu odehrát všechna kola, má možnost se z dosud nehraných kol turnaje odhlásit. Odhlásit hráče může i organizátor turnaje. Losování jednotlivých kol spouští organizátor turnaje. Toto umožňuje mít např. kratší i delší pauzu mezi koly. Turnaj se koná při přihlášení minimálně 4 zájemců, v opačném případě je spuštěním losování zrušen. Organizátor turnaje se samozřejmě může turnaje také účastnit, a vzhledem k tomu, že pouští losování jednotlivých kol, to i doporučujeme.

přihlásit se       registrovat se

Chcete-li tento projekt podpořit, pak si tu prostě občas zahrajte.